0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Bruzdownice Makita

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Bruzdownice Makita

Bruzdownica nie jest narzędziem, które stosowane jest w przydomowych warsztatach czy też przez majsterkowiczów. Jest to profesjonalne nowoczesne i wysoce wydajne narzędzie, które pozwala na zastosowanie w profesjonalnym budownictwie, inżynieryjnym  jak i cywilnym.

Przeznaczenie bruzdownic Makita

Zadaniem bruzdownic marki Makita jest wykonywanie kanałów lub też pogłębień w betonie lub podobnym materiale, które to przeznaczone są na kable bądź też przewody lub inne elementy uzbrojenia budynku mieszkalnego czy też użytkowego. Zastosowanie bruzdownicy jest więc stosunkowo ograniczone, choć wielu profesjonalistów, poprzez wykorzystanie tego typu narzędzia, dodatkowo ułatwia sobie skuwanie materiału lub też wykonywanie odpowiednich szczelin. Bruzdownica nade wszystko jest narzędziem bardzo dokładnym, a od umiejętności i często też inwencji samego operatora, może być wykorzystywana w zróżnicowany sposób. Bruzdownice marki Makita przeznaczone są dla profesjonalistów, dla firm budowlanych i przedsiębiorstw zajmujących się branżą inżynieryjną i budowlaną, gdzie liczy się precyzja, czas i efektywność.

Rodzaje bruzdownic Makita

Mimo tego, że bruzdownica nie jest urządzeniem tak popularnym jak wiertarka czy szlifierka, Makita zadbała o to, aby profesjonaliści mogli wybrać odpowiednie dla nich urządzenie. Makita stworzyła bruzdownice, które charakteryzuje zróżnicowana budowa. Dostępne są w ofercie bruzdownice w pełni ręczne, do wykonywania szczelin w ścianach i trudnodostępnych miejscach, lżejsze, z obudową, która jest jednocześnie oparciem podczas prowadzenia. Makita stworzyła również ciężke bruzdownice, do wykonywania dużych i skomplikowanych bruzd, gdzie bruzdownica wyposażona jest w większą osłonę, która jest też prowadnikiem. Bruzdownice marki Makita, różnią się także od siebie sposobem chwytania, i prowadzenia, dostępne są te do chwytu prostopadłego jak i równoległego do tarcz tnących.

Użytkowanie bruzdownic Makita

Bruzdownice są narzędziami dla profesjonalistów, ci zaś oczekują od narzędzi niezawodności i efektywności. Bruzdownica powinna więc być przystosowana w pełni do wygodnego prowadzenia, być wyposażone w regulację głębokości wykonywanych bruzd, a także być bezpieczna dla operatora. Bruzdownice Makita takie właśnie są, a japońska firma zadbała o to, aby były dodatkowo bardzo wygodne w użytkowaniu i niezwykle trwałe. 


[profiler]
Memory usage: real: 42467328, emalloc: 41518952
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem