0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Mieszarki

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 12 z 14

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 12 z 14

  1. 1
  2. 2

Mieszarki

Mieszarki to ręczne elektronarzędzia służące do mieszania rozmaitych materiałów o płynnej konsystencji, takich jak zaprawy, tynki, farby, kleje, cement i inne. Mieszarki „miksują” dzięki wprawieniu w ruch obrotowy mieszadła, czyli elementu miksującego o specjalnym zakończeniu umożliwiającym jak najdokładniejsze przemieszanie masy.

Mieszarki – najważniejsze parametry

Kluczowym aspektem przy wyborze mieszarki jest moc jej silnika. Im większa moc, tym większa możliwość przerobowa i większa maksymalna masa mieszanej substancji (która podawana jest zwykle w kilogramach). Ważny jest również moment obrotowy oraz ilość biegów, które pozwalają na dopasowanie trybu pracy do rodzaju i konsystencji mieszanej masy. 

Ergonomiczna budowa mieszarki

Każda mieszarka powinna być odpowiednio, ergonomicznie zaprojektowana, by pracowało się nią wygodnie, a dłuższe trzymanie narzędzia nie męczyło operatora. W profesjonalnych mieszarkach przycisk startowy i wszelkie pokrętła regulacyjne powinny być umieszczone tak, by ich obsługa nie utrudniała trzymania mieszarki. Uchwyty mieszarki powinny dobrze, pewnie leżeć w rękach i mieć antypoślizgową powierzchnię. Mieszarka powinna być odporna na wszelkie uszkodzenia i łatwa w czyszczeniu.

Profesjonalna mieszarka, a wiertarka z mieszadłem

O ile wiertarki z zamontowanym mieszadłem mogą sprawdzać się w użytku domowym, przy mieszaniu niewielkich ilości zaprawy, czy farby, tak do użytku profesjonalnego zaleca się korzystanie z mieszarek. Dzięki ergonomicznej budowie długotrwała praca nimi nie jest męcząca i pozwala osiągnąć dużo lepsze efekty. Użycie profesjonalnej mieszarki gwarantuje odpowiednią jakość materiału, co z kolei prowadzi do zadowalającego efektu wykonywanej pracy.


[profiler]
Memory usage: real: 42467328, emalloc: 41043448
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem