0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Frezarki Bosch Professional

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Frezarki Bosch Professional

Frezarki przenośne, czy też budowlane marki Bosch Professional to produkty wysoce specjalistyczne. Nic dziwnego, że swoje zastosowanie znajdują wyłącznie w budownictwie inżynieryjnym i przemyśle. Frezarki Bosch Professional to bardzo wąska grupa produktów, przeznaczona do konkretnych zastosowań.

Przeznaczenie frezarek Bosch Professional

Frezarki Bosch Professional to urządzenia i elektronarzędzia, których nie spotka się wszędzie. Służą one do precyzyjnej obróbki materiałów na placach budowy czy podczas montażu konstrukcji stalowych. Są więc obecne w firmach specjalizujących się w wysokiej jakości budownictwie inżynieryjnym oraz w produkcji konstrukcji stalowych. Frezarki te posiadają bardzo wyspecyfikowane zastosowanie, stąd też majsterkowicze raczej nie są nimi zainteresowani. Seria frezarek Bosch Professional to produkty przeznaczone do konkretnych zadań, czyli do frezowania stali, betonu, a także aluminium i innych materiałów.

Rodzaje frezarek Bosch Professional

Frezarki Bosch to urządzenia wyjątkowo specjalistyczne. Jest to bardzo wąska grupa urządzeń, wśród których znajdują się narzędzia specjalnie przygotowane do obrabiania na przykład stali, betonu czy też materiałów z konglomeratów. Funkcją i zadaniem takich frezarek jest przede wszystkim obróbka precyzyjna bezpośrednio podczas budowy, jak i montażu samej konstrukcji. Bosch Professional posiada w swojej ofercie kilka typów frezarek, z których większość przystosowana jest do konkretnej obróbki danego materiału. Frezarki Bosch Professional to frezarki łańcuchowe, a także oparte na konstrukcji prowadnic.

Użytkowanie frezarki Bosch Professional

Frezarki Bosch Professional to urządzenia o bardzo dużej mocy. Ich wielkość czyni je wyjątkowo stabilnymi, dlatego też ich konstrukcja jest bardzo sztywna, co pozwala na precyzyjną obróbkę. Obróbka konkretnych materiałów uzależniona jest od rodzaju frezarki, niemniej jednak Bosch zadbał o to, aby frezarki zostały wyposażone w bardzo efektywny system wymiany narzędzi, a także były przygotowane do pracy również przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

 


[profiler]
Memory usage: real: 42729472, emalloc: 41917472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem