0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Frezarki Makita

Ustaw kierunek malejący

   

8 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

8 produkt(ów)

Frezarki Makita

Frezarki są urządzeniami przystosowanymi do obróbki skrawaniem. Ich wykorzystanie zależy w dużej mierze od potrzeb. Poprzez frezowanie rozumie się zebranie odpowiedniej ilości materiału celem uzyskania określonego kształtu.

Przeznaczenie frezarek Makita

Przeznaczeniem frezarek jest obróbka skrawaniem. W większości przypadków, frezarki kojarzone są z warsztatami obróbki skrawaniem, gdzie poprzez frezowanie na frezerskich centrach obróbczych, umożliwia się wykonywanie detali o skomplikowanych kształtach i skomplikowanej budowie. Tymczasem Makita, wprowadziła swoje frazarki. Nie są to frezarki stacjonarne, lecz przenośne, które stosuje się na przykład podczas montażu konstrukcji stalowych, wykorzystuje się na placach budowy lub też podczas montażu elementów wykonanych ze stali, aluminium lub innych materiałów. Frezarki przenośne stosowane są do obróbki drewna, stali, aluminium, tworzyw i innych materiałów. Bardzo często stosuje się je podczas montażu stolarki aluminiowej, podczas montażu konstrukcji stalowych, czy też mebli i elementów drewnianych.

Rodzaje frezarek Makita

Frezarki Makita to szeroka grupa profesjonalnych maszyn, które z powodzeniem pozwalają na frezowanie w drewnie, aluminium, plastyku a nawet stali. Makita przygotowała kilka typów tych maszyn, tak aby możliwe było ich efektywne  wykorzystanie. Podstawowymi dwoma typami są frezarki górnowrzecionowe oraz krawędziowe. Te pierwsze mogą wykonywać znacznie cięższe prace o wysokim stopniu skomplikowania. Te drugie, mogą wykonywać fazy na krawędziach materiałów oraz proste i niewielkie wybrania. Największymi frezarkami od Makity są jednak frezarki łańcuchowe. Ciężkie i profesjonalne, idealne przy pracach z dużymi i ciężkimi konstrukcjami stalowymi.

Użytkowanie frezarek Makita

Poprzez idealne wywarzenie frazarki oraz odpowiednią budowę łoża, frezarki Makita wykorzystywane są nawet w ciężkich pracach na trudnym terenie. Wyjątkowa siła i szerokie możliwości tych urządzeń, pozwalają na zastosowanie ich wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonanie szybkich i ciężkich poprawek na przykład w stali. Mniejsze wersje frezarek firmy Makita, przystosowane zaś zostały do szybkich zastosowań montażowych, na przykład podczas montażu mebli.  Wyjątkowa trwałość i sztywna konstrukcja to największa zaleta frezarek Makita.


[profiler]
Memory usage: real: 43253760, emalloc: 42058312
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem