0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Klucze udarowe Makita

Ustaw kierunek malejący

   

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

9 produkt(ów)

Klucze udarowe Makita

Klucze udarowe, to narzędzia stosowane do dokręcania bardzo istotnych elementów śrubunków w budynkach inżynieryjnych i w konstrukcjach  stalowych. Wymaga się od nich precyzji i pewności, zastosowania określonego momentu i siły przy dokręcaniu.

Przeznaczenie kluczy udarowych Makita

Klucze udarowe stosowane są zarówno w firmach budowlanych podczas prac inżynieryjnych oraz budowlanych, jak również w przemyśle, warsztatach mechanicznych czy też firmach produkujących konstrukcje stalowe. W zależności od śrubunku, celem kluczy udarowych jest dokręcenie śrub i elementów złącznych udarowych przy zastosowaniu odpowiedniego momentu oraz odpowiedniej siły. Zastosowanie udaru, pozwala dodatkowo, „dobić” śrubunek i eliminuje jednocześnie możliwość wykręcenia się śruby na przykład na skutek drgań lub też przesunięć elementów, które śruba łączy. Klucze udarowe to narzędzia profesjonalne o bardzo wyspecjalizowanym zastosowaniu.

Rodzaje kluczy udarowych Makita

Makita jako czołowy producent elektronarzędzi zadbała również o szeroką gamę kluczy udarowych. Jak wiadomo, klucze udarowe pozwalają na pewne, mocne i stabilne dokręcenie elementów śrubowych w konstrukcjach stalowych czy też w urządzeniach lub maszynach. Klucze udarowe Makita dostępne są więc w różnych wariantach pod kątem:

- mocy klucza,

- wartości momentu dokręcającego,

- siły udarnościowej,

- wielkości klucza,

- wielkości zabieraka,

- rodzaju chwytu.

Tak szeroka oferta pozwala dobrać urządzenie do potrzeb czy też do konkretnej pracy. Czasem bowiem wystarczający jest klucz udarowy i niewielkiej mocy, czasem zaś niezbędny jest klucz o dużym momencie, dużej sile i z odpowiednio dużym zabierakiem do dokręcenia śrub o wysokich średnicach.

Użytkowanie kluczy udarowych Makita

Podczas pracy z kluczami udarowymi, ważna jest wygoda użytkowania a także bezpieczeństwo i stabilna praca. Makita gwarantuje wszystkie trzy elementy, stąd też klucze udarowe tej marki są niezwykle cenione przez operatorów i profesjonalnych użytkowników. Klucze udarowe Makita, to klucze wygodne, nawet podczas długotrwałego użytkowania, bezpieczne, a także trwałe, co pozwala na spokojną i pewną pracę.


[profiler]
Memory usage: real: 43253760, emalloc: 42084888
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem