0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

DeWALT

Ustaw kierunek malejący

   

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

12 produkt(ów)

Elektronarzędzia DeWalt

DeWalt to amerykański producent elektronarzędzi oraz odziezy ochronnej. Firma powstała w 1926 roku - zainicjowana została przez Raymonda Dewalta, który skonstrował pierwszą ramieniową pilarkę tarczową do drewna. W latach 60. firma została sprzedana przedsiębiorstwu Black&Decker i obecnie jest jego filią. Firma w 1995 roku weszła na rynek europejski, a w 1997 rozpoczęła się dystrybucja produktów DeWalt w Polsce.

Bogata oferta narzędzi DeWalt

W asortymencie DeWalt znajdziemy między innymi: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, młoty, gwoździarki i zszywacze, narzędzia do obróbki drewna i metalu, opalarki, lasery, odkurzacze przemysłowe oraz pełną gamę akcesoriów i oprzyrządowania do tych produktów, które mogą znaczeni ułatwić pracę bardziej wydajną i bezpieczną. Narzędzia DeWalt charakteryzują się spójnym designem opartym o użycie koloru żółtego i czarnego. Rozwiązania zaproponowane przez konstruktorów marki DeWalt zaliczane są na światowych rynkach do najbardziej bezpiecznych i wydajnych. System Perform&Protect, który stosowany jest w najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędziach DeWalt gwarantuje doskonałe wartości w zakresie wibracji, odpylania i kontroli pracy, czyli aspektach kluczowych dla bezpieczeństwa pracy.

Serwis produktów DeWalt

Produkty DeWalt serwisowane są w autoryzowanych punktach na terenie całego kraju. Objęte są kompleksową gwarancją, która daje użytkownikowi wiele możliwości. W ciągu 30 dni od daty zakupu ma on prawo do wymiany uszkodzonego elektronarzędzia na nowe, a w ciągu roku przysługuje mu bezpłaty przegląd serwisowy oraz nieodpłatna wymiana wszystkich części narzędzia, które ulegną uszkodzeniu. Firma DeWalt podkreśla, że pragnie realizować misję dbałości o środowisko naturalne poprzez ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych, minimalizację zanieczyszczeń oraz przetwarzanie i ponowne wykorzystywanie materiałów.