0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

DeWALT

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 12 z 17

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 12 z 17

  1. 1
  2. 2

Elektronarzędzia DeWalt

DeWalt to amerykański producent elektronarzędzi oraz odziezy ochronnej. Firma powstała w 1926 roku - zainicjowana została przez Raymonda Dewalta, który skonstrował pierwszą ramieniową pilarkę tarczową do drewna. W latach 60. firma została sprzedana przedsiębiorstwu Black&Decker i obecnie jest jego filią. Firma w 1995 roku weszła na rynek europejski, a w 1997 rozpoczęła się dystrybucja produktów DeWalt w Polsce.

Bogata oferta narzędzi DeWalt

W asortymencie DeWalt znajdziemy między innymi: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, młoty, gwoździarki i zszywacze, narzędzia do obróbki drewna i metalu, opalarki, lasery, odkurzacze przemysłowe oraz pełną gamę akcesoriów i oprzyrządowania do tych produktów, które mogą znaczeni ułatwić pracę bardziej wydajną i bezpieczną. Narzędzia DeWalt charakteryzują się spójnym designem opartym o użycie koloru żółtego i czarnego. Rozwiązania zaproponowane przez konstruktorów marki DeWalt zaliczane są na światowych rynkach do najbardziej bezpiecznych i wydajnych. System Perform&Protect, który stosowany jest w najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędziach DeWalt gwarantuje doskonałe wartości w zakresie wibracji, odpylania i kontroli pracy, czyli aspektach kluczowych dla bezpieczeństwa pracy.

Serwis produktów DeWalt

Produkty DeWalt serwisowane są w autoryzowanych punktach na terenie całego kraju. Objęte są kompleksową gwarancją, która daje użytkownikowi wiele możliwości. W ciągu 30 dni od daty zakupu ma on prawo do wymiany uszkodzonego elektronarzędzia na nowe, a w ciągu roku przysługuje mu bezpłaty przegląd serwisowy oraz nieodpłatna wymiana wszystkich części narzędzia, które ulegną uszkodzeniu. Firma DeWalt podkreśla, że pragnie realizować misję dbałości o środowisko naturalne poprzez ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych, minimalizację zanieczyszczeń oraz przetwarzanie i ponowne wykorzystywanie materiałów.


[profiler]
Memory usage: real: 41418752, emalloc: 40316304
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem