0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Fogo

Fogo – polskie agregaty prądotwórcze

Firma Agregaty FOGO Sp. z o.o. jest czołowym, polskim producentem agregatów prądotwórczych. Fogo podkreśla, że w swojej działalności kieruje się dbałością o wysoką jakość produktów i zachowywaniem wszystkich krajowych i międzynarodowych norm, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami. Firma Fogo bierze czynny udział w targach branżowych i konferencjach, a jej produkty często są wyróżniane i nagradzane. Fogo stawia na ciągły rozwój. Dzięki nieustannym inwestycjom, wykorzystywaniu funduszy unijnych oraz wykwalifikowanej kadrze, firma Fogo sukcesywnie rozwija swój park maszynowy, usprawnia i automatyzuje produkcję oraz wznosi kolejne obiekty.

Asortyment Fogo

W asortymencie firmy Fogo znajdziemy agregaty prądotwórcze z silnikiem benzynowym (na ramie i w obudowie), agregaty prądotwórcze z silnikiem diesla (przenośne, na ramie, w obudowie, w zabudowie kontenerowej), układy SZR (stycznikowe i przełącznikowe), agregaty prądotwórcze napędzane wałem ciągnika rolniczego (400V i 400V AVR) oraz motopompy marki Koshin.

Serwis sprzętu i usługi Fogo

Firma Fogo oferuje kompleksowe usługi posprzedażowe obejmujące: odbiór agregatu, instalację i uruchomienie sprzętu, regularne przeglądy oraz naprawy i remonty agregatów. Na stronie producenta możemy znaleźć wszelkie informacje i gotowe do pobrania dokumenty niezbędne do skorzystania z wymienionych usług.


[profiler]
Memory usage: real: 36700160, emalloc: 35434176
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem