0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Młotowiertarki Makita

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 24

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. Młotowiertarka Makita HR2630X7 SDS Plus, 800W Młotowiertarka Makita HR2630X7 SDS Plus, 800W
  Promocja

  Młotowiertarka Makita HR2630X7 SDS Plus, 800W

  W zestawie: Młotowiertarka HR2630X7, Uchwyt szybkowymienny SDS PLUS, Uchwyt szybkowymienny cylindryczny, Uchwyt boczny, ogranicznik głębokości, Walizka, Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna.

  Normalna cena: 834,00 zł

  Special Price 599,00 zł

 2. Młotowiertarka Makita HR1840 SDS Plus 470W/1,4J Młotowiertarka Makita HR1840 SDS Plus 470W/1,4J
  Promocja

  Młotowiertarka Makita HR1840 SDS Plus 470W/1,4J

  W zestawie: Młotowiertarka HR1840; Ogranicznik głębokości; Rękojeść boczna; Walizka transportowa; Oryginalna Karta gwarancyjna Makita; Dowód zakupu.

  Normalna cena: 578,00 zł

  Special Price 419,00 zł

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 10 z 24

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Młotowiertarki Makita

Młotowiertarki, czyli popularne „udary” firmy Makita, należą do najlepszych sprzętów w swojej klasie na świecie. Makita produkuje je od wielu lat, a profesjonaliści zarówno w budownictwie inżynieryjnym jak i cywilnym chwalą sobie ich niezawodność i efektywność.

Przeznaczenie młotowiertarek Makita

Młotowiertarki stosowane są w budownictwie, a także sporadycznie w przemyśle. Wykorzystuje się je do wiercenia, dłutowania, wyburzania, a także do rozwarstwiania. Młotowiertarki wyposażone w udar wykorzystuje się do wiercenia w betonie, a także w materiałach o kruchej i jednocześnie twardej strukturze. Zastosowanie odpowiednich końcówek pozwala na dłutowanie lub też kruszenie materiału pod postacią betonu i innych wyrobów betonowych. W większości przypadków profesjonalne młotowiertarki wyposażone są w trzy tryby pracy, w tym wiercenie, wiercenie udarowe, udar.

Młotowiertarka Makita - rodzaje

Młotowiertarki Makita stanowią bardzo szeroką i niezwykle cenioną przez fachowców gamę produktową. W ofercie dostępne są młotowiertarki przystosowane do wiercenia i wiercenia z udarem, wysokiej jakości młotowiertarki ciężkie, wykorzystywane do długich i trudnych wierceń w betonie, gdzie wymagana jest duża siła i wytrzymałość narzędzia, a także młotowiertarki przystosowane od dłutowania oraz kucia. W zależności od wielkości i mocy narzędzia, a także możliwości zamocowania narzędzia obróbczego, młotowiertarką można wykonać bardzo szeroki zakres zróżnicowanych prac, który to zakres jedynie ogranicza moc narzędzia oraz samo narzędzie obróbcze.

Użytkowanie młotowiertarek Makita

Młotowiertarka produkcji Makita znalazły bardzo szerokie grono odbiorców, dzięki temu, że charakteryzują się wysokim stopniem uniwersalności, profesjonalnym wykonaniem i trwałością. Użytkowane są wszędzie, począwszy od remontów mieszkań i domów, poprzez olbrzymie inwestycje inżynieryjne. Wszędzie tam, gdzie wymaga się precyzji i niezawodności w każdych warunkach. Makita jest uznaną marką, a młotowiertarki to jeden z produktów flagowych, docenianych przez specjalistów na całym świecie.