0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Młoty udarowe Makita

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 12 z 13

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 12 z 13

  1. 1
  2. 2

Młoty udarowe Makita

Młoty udarowe firmy Makita to ciężki sprzęt ręczny, w 100% przystosowany do prac w trudnych warunkach budowlanych. Wysokiej jakości młoty Makity przystosowane zostały w pełni do ciągłej pracy w zróżnicowanych warunkach pogodowych, tak wewnątrz budynków, jak i na powietrzu.

Przeznaczenie młotów udarowych Makita

Młoty udarowe, a także młoty wyburzeniowe wykorzystywane są do kucia, wyburzania oraz rozbijania betonu w budownictwie cywilnym, a także w budownictwie przemysłowym. Jest to sprzęt ciężki, który powszechnie wykorzystywany jest również do wykonywania dużych i długich odwiertów i wierceń w betonie oraz twardym i kruchym materiale. Młoty udarowe, a także młoty wyburzeniowe Makity wyposaża się w sprzęt przeznaczony do wiercenia, burzenia, kucia i rozkuwania, a także drążenia, w zależności od potrzeb. Te bardzo wysokiej jakości produkty zdolne są do skuwania i rozwiercania, przeznaczone są do wykorzystania przez profesjonalistów.

Rodzaje młotów udarowych i wyburzeniowych Makita

Makita produkuje zróżnicowane rodzaje młotów udarowych i wyburzeniowych. Dostępne w ofercie młoty różnią się nie tylko mocą i budową, ale również ich przeznaczeniem. Młoty udarowe przystosowane są do skuwania posadzek, podłóg betonowych czy też wylewek. Niektóre z nich wykorzystuje się do trudnych i długich wierceń w twardym materiale. Młoty wyburzeniowe to elektryczne młoty o bardzo dużej mocy, wykorzystywane są przy wyburzeniach ścian, nawet tych, które wykonywane są z wyjątkowo twardych materiałów.

Użytkowanie młotów udarowych Makita

Makita dba o to, aby jej sprzęt był najwyższej jakości. Młoty udarowe i młoty wyburzeniowe Makity to przede wszystkim pewność i efektywność, natomiast marka Makita to gwarancja niezawodności w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Młoty udarowe i wyburzeniowe pracują przy rozbiórkach i remontach, gdzie zapylenie oraz wilgotność mogą być bardzo wysokie. Sprzęt objęty jest gwarancją producenta, a ponadto, markowany jest przez firmę ze znakomitym serwisem technicznym, dzięki czemu żadna praca nie jest zagrożona podczas użytkowania młotów udarowych i wyburzeniowych marki Makita.


[profiler]
Memory usage: real: 43515904, emalloc: 42365408
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem