0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Odkurzacze Makita

Ustaw kierunek malejący

   

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

2 produkt(ów)

Odkurzacze Makita

Odkurzacze przemysłowe marki Makita to wysokiej wydajności narzędzia, pozwalające na utrzymanie czystości zarówno na placu budowy jak i w każdym zakładzie przemysłowym. Przystosowane do usuwania nawet bardzo dużej warstwy kurzu, brudu czy też materiałów sypkich.

Przeznaczenie odkurzaczy Makita

Odkurzacze marki Makita to wysoko wydajne urządzenia, doskonale sprawdzające się w różnych warunkach, tak w przemysłowych jak i budowlanych. Ich przeznaczeniem jest utrzymanie czystości oraz porządku w warsztatach czy też na placach budowy, gdzie duże zapylenie czy też wysoki stopień zakurzenia mogą wpływać na jakość i bezpieczeństwo pracy. Dodatkowo, odkurzacze Makita można podłączyć bezpośrednio pod urządzenia obróbcze, na przykład podczas bruzdowania, wyrzynania czy też frezowania betonu, drewna lub innych materiałów. Odkurzacze marki Makita są odkurzaczami przemysłowymi o bardzo dużej mocy, wydajności i charakteryzują się wysokim stopniem trwałości.

Rodzaje odkurzaczy Makita

Makita jako producent profesjonalnych narzędzi i urządzeń zna potrzeby profesjonalistów, którzy ich używają. Nic dziwnego, że odkurzacze tej marki dostępne są w różnych rozwiązaniach, gdzie najważniejszym czynnikiem jest rzecz jasna moc odkurzacza, jego wielkość, a także możliwości, które przekładają się również na wielkość pojemnika. Odkurzacze mniejszej wielkości, stosowane są raczej w niewielkich firmach, a także podczas remontów o niewielkiej skali, dużej wielkości odkurzacze przemysłowe, radzą sobie natomiast ze znacznie większymi wyzwaniami.

Użytkowanie odkurzaczy Makita

Najważniejszą cechą użytkowania odkurzaczy Makity jest rzecz jasna… wygoda ich użytkowania. Pamiętajmy o tym, że odkurzacze tej marki mogą być bezpośrednio podłączone do urządzeń budowlanych i narzędzi, przez co muszą być wygodne w użytkowaniu i łatwe w prowadzeniu. Dodatkowo, odkurzacze Makita posiadają wysoką odporność na warunki atmosferyczne, a także trudne warunki budowlane, w tym między innymi na zapylenie, wilgotność czy też zakurzenie. W razie problemów, profesjonalny serwis Makita i autoryzowane przez Makita serwisy szybko usuną usterką i wyeliminują problemy.


[profiler]
Memory usage: real: 42467328, emalloc: 41449336
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem