0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Opalarki Makita

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Opalarki Makita

Opalarki marki Makita to urządzenia o wysokiej jakości wykonania. Opalarki wykorzystywane są powszechnie zarówno w lakiernictwie jak i w branży stolarskiej, ślusarskiej czy budowlanej, a także elektrycznej. Jest to jedno z najbardziej popularnych urządzeń również w warsztatach domowych.

Przeznaczenie opalarek Makita

Opalarki Makita to urządzenia o szerokim spektrum zastosowania i szerokim przeznaczeniu. Począwszy od warsztatów przydomowych, gdzie wykorzystywane są na przykład do opalania lakieru czy też kabli, aż po profesjonalne firmy budowlane, przemysłowe czy też lakiernicze. Tak szerokie spektrum zastosowania można podzielić między innymi na:

- branżę lakierniczą, gdzie opalarki wykorzystuje się do usuwania lakieru i kształtowania „powierzchni lakierniczej”,

- branżę przemysłową, gdzie stosowane są na przykład do okablowywania maszyn,

- branży budowlanej, gdzie stosuje się je podczas prac elektrycznych, podczas prac stolarskich, a także ślusarskich.

Opalarki należą do jednych z najbardziej powszechnych urządzeń, jeśli chodzi o branżę przemysłową i budowlaną.

Rodzaje opalarek Makita

Makita przygotowując produkty dla swoich klientów, w przypadku opalarek pomyślała zarówno o profesjonalistach jak również o amatorach, tak zwanych „złotych rączkach”. Stąd też w ofercie Makity opalarki standardowe, wyposażone w uniwersalną dyszę wylotową, które stosowane są powszechnie przez elektryków, a także majsterkowiczów domowych. Z drugiej strony Makita proponuje również rozwiązania profesjonalne, wśród których znajdują się opalarki z wymiennymi dyszami, bardzo wysokiej jakości, w pełni przystosowane do trudnych i często bardzo delikatnych prac, jak chociażby prace stolarskie czy też lakiernicze.

Użytkowanie opalarek Makita

Makita jako producent zrobił bardzo dużo, aby opalarki tej firmy były bezpieczne, funkcjonalne i niezwykle efektywne. Stąd też bardzo duży nacisk na sam projekt zewnętrzny urządzenia, a także na jego ergonomię podczas pracy. Bardzo wysoka jakość, połączona z niewielką wagą i pojemnym zbiorniczkiem pozwala na wykorzystanie 100% możliwości technicznych jakie oferują opalarki Makita.


[profiler]
Memory usage: real: 42729472, emalloc: 41793408
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem