0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Strugi Makita

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

Strugi Makita

Każdy warsztat stolarski, każda pracownia stolarska czy nawet każda firma remontowo-budowlana musi być wyposażona przynajmniej w jednego struga. Jest to pozornie proste narzędzie, jednak jakże bardzo istotne. Renowacja drewna, kształtowanie, a także obróbka bez strugu byłaby niemożliwa.

Przeznaczenie strugów Makita

Strugi marki Makita to urządzenia profesjonalne, doskonale przygotowane do ciężkiej i jednocześnie wymagającej pracy. Nic dziwnego, że dedykowane są przede wszystkim firmom stolarskim czy też profesjonalnym firmom budowlanym, gdzie wymagana jest precyzja każdego ruchu, pewność prowadzenia narzędzia i wysoka jakość wykonania. Strugi Makita nie bez powodu wykorzystywane są przez profesjonalistów. Wśród szerokiej grupy strugów, swoje idealne narzędzie znajdą majsterkowicze, którzy zwyczajnie uwielbiają kształtować drewno na własne potrzeby.

Rodzaje strugów Makita

Makita zadbała o to, aby każdy mógł wybrać taki produkt, jaki mu odpowiada. Nic dziwnego, że ta grupa produktowa jest nie tylko niezwykle szeroka, ale także stale poszerzana. W ofercie strugów Makita znajdują się:

- strugi elektryczne. Są to profesjonalne strugi, przeznaczone do żmudnych i ciężkich prac stolarskich, gdzie kształtowanie drewna jest wymagające, a także wymaga nie tylko dużego wysiłku ale również pewnej ręki,

- strugi ciesielskie. Wysokiej jakości strugi do precyzyjnej obróbki drewna, również do obróbki artystycznej. Wysoka jakość wykonania połączona jest z ergonomicznym kształtem,

- strugi ręczne. Dla profesjonalistów i amatorów, przystosowane do precyzyjnej i delikatnej obróbki drewna, gdzie trudny kształt elementu, może być odzwierciedlony tylko przez pewną rękę.

Tak szeroka grupa strugów pozwala na możliwość wybrania najbardziej odpowiedniego i jednocześnie najbardziej pasującego do stylu pracy narzędzia.

Użytkowanie strugów Makita

Strugi, jak wszystkie elektronarzędzia Makity to profesjonalne i efektywnie pracujące urządzenia. Ich wysoka jakość jest gwarantowana przez producenta, który zapewnia najwyższą jakość, a także największą trwałość urządzenia. Profesjonalny serwis i wyjątkowa jakość wykonania to tylko niektóre z zalet profesjonalnych narzędzi Makita. Ich użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością.


[profiler]
Memory usage: real: 42991616, emalloc: 41809744
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem