0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Szlifierki Graphite

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Szlifierki Graphite

Graphite to marka przeznaczona dla profesjonalistów. Narzędzia Graphite od lat zdobywają coraz większe uznanie na arenie międzynarodowej, a szlifierki Graphite zaczynają być postrzegane jako wysokiej jakości elektronarzędzia.

Przeznaczenie szlifierek Graphite

Z założenia narzędzia i elektronarzędzia marki Graphite przeznaczone są do ciężkich zadań. Również szlifierki tej marki przystosowane zostały do użytkowania przez profesjonalistów. Nie oznacza to jednak, że szlifierki nie sprawdzą się w przydomowych warsztatach. Ich przeznaczeniem jest obróbka mechaniczna stali, aluminium, tworzyw sztucznych, a także innych materiałów, również drewna. Szlifierki Graphite radzą sobie doskonale niemalże z każdym materiałem, dlatego ich przeznaczenie jest bardzo szerokie, bo wykorzystywane są od branży budowlanej, aż po przemysł ciężki i mechaniczny.

Rodzaje szlifierek Graphite

Szlifierki Graphite należą do najpopularniejszych szlifierek na rynku. Topex – właściciel marki zadbał o to, aby do dyspozycji klientów oddać szeroką grupę szlifierek, począwszy od szlifierek kątowych, poprzez specjalne szlifierki oscylacyjne i mimośrodowe, aż po trzpieniówki. Wydaje się, że oferta Graphite jest stosunkowo standardowa, jednak nic bardziej mylnego. Te kilka typów elektronarzędzi dzieli się na liczne produkty, w których wybierać można między szlifierkami ciężkimi, do prac precyzyjnych, z regulacją obrotów, jak i bez regulacji obrotów.

Użytkowanie szlifierki Graphite

Graphite jest marką Topex, czyli znanego producenta narzędzi. Topex zadbał o to, aby wszystkie elektronarzędzia, w tym również szlifierki Graphite kojarzyły się z najwyższą jakością wykonania, oraz wysokim standardem pracy. Szlifierki Graphite to elektronarzędzia najwyższej klasy, przystosowane w pełni do pracy w warunkach przemysłowych. Specjalistyczna konstrukcja gwarantuje wysoką ergonomię i efektywność, a precyzyjna regulacja obrotów, to nie tylko perfekcja podczas obróbki, ale również bezpieczeństwo i wygoda. Marka Graphite posiada serwis firmowy Topex o bardzo wysokiej jakości obsługi.


[profiler]
Memory usage: real: 39583744, emalloc: 38421752
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem