0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Terminy realizacji

Przy każdym produkcie umieszczona jest informacja o czasie, który potrzebujemy na jego wysłanie. Jeżeli zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji, o dacie wysyłki paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.

Czas realizacji zamówienia biegnie od chwili złożenia zamówienia do momentu jego wysłania.

Dla zamówień opłacanych "z góry" czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od chwili otrzymania należności za zakupiony towar na konto Sprzedającego lub otrzymania przez niego potwierdzenia płatności. Wszystkie terminy obejmują dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

Dodatkowe informacje dotyczące czasu realizacji:

Data wysłania zamówienia jest datą orientacyjną. Zapewniamy jednak, że sprawdzonenarzedzia.pl dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane i wysyłane jak najszybciej.

O realizacji i wysyłce zamówienia informujemy drogą e-mailową. Ponadto, Klient może monitorować każdy etap realizacji złożonego zamówienia po zalogowaniu się na swoje konto.

W przypadku gdy realizacja zamówienia (przewidywana data wysyłki) w stosunku do informacji zamieszczonej na stronie sklepu ulegnie wydłużeniu, Klient zostaje poinformowany o zaistniałym opóźnieniu. W takim przypadku prosimy o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania z zamówieniem (akceptacji nowego terminu dostawy lub rezygnacji z zamówienia).


[profiler]
Memory usage: real: 34603008, emalloc: 33574968
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem