0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Wiertarki Einhell

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Wiertarki Einhell

Einhell jest niemiecką firmą, która na rynku elektronarzędzi obecna jest już przeszło 50 lat. Przedsiębiorstwo to słynie z produkcji lekkich elektronarzędzi dla budownictwa, przemysłu i warsztatów, a także z serii elektronarzędzi dla domowych potrzeb.

Przeznaczenie wiertarek Einhell

Wiertarki Einhell to szeroka grupa narzędzi elektrycznych, przystosowana do zróżnicowanych prac, począwszy od ciężkich prac budowlanych w zakresie inżynierii budowlanej, aż po delikatne prace wykonywane w przydomowych warsztatach i ogrodach. Einhell zadbał o to, aby ich wiertarki, spełniały wszystkie wymagania, jakie stawiają zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, stąd też zróżnicowane linie produktów tej marki. Wiertarki Einhell przeznaczone są w zależności od typu wiertarki do wiercenia drewna, tworzyw, stali, a także do kucia betonu.

Rodzaje wiertarek Einhell

Einhell oddał do dyspozycji swoich klientów stosunkowo szeroką grupę wiertarek. Znajdują się w niej wiertarki udarowe, przeznaczone do wiercenia jak i rozwiercania, także w betonie i w kruchych materiałach. Wiertarki udarowe Einhell wyposażone są w funkcje wiercenia, a także wiercenia udarowego oraz samego udaru, co sprawia, że są urządzeniami uniwersalnymi. Poza tym Einhell zadbał o to, aby klient miał dostęp do wiertarek elektrycznych szybkoobrotowych, przystosowanych do wiercenia w drewnie i stali czy też w tworzywach. Szeroka grupa wiertarek Einhell pozwala łatwo dokonać wyboru i ten wybór odpowiednio dywersyfikować, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.

Użytkowanie wiertarki Einhell

Firma Einhell produkuje wiertarki zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Użytkowanie tych pierwszych wiąże się z bezpieczeństwem, wykorzystaniem najlepszych podzespołów oraz dostępem do najlepszego serwisu. Użytkowanie tych drugich natomiast, to przyjemność, ergonomia pracy, a także niskie koszty zakupu. Wiertarki udarowe oraz elektryczne firmy Einhell to urządzenia wysokiej klasy, przeznaczone na zróżnicowane warunki, począwszy od ciężkich warunków budowlanych, poprzez przydomowe warsztaty i ogródki.


[profiler]
Memory usage: real: 42729472, emalloc: 41735896
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem