0item(s)

W chwili obecnej w Twoim koszyku nie ma żadnego produktu.
Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!.

Product was successfully added to your shopping cart.

Wiertarki Graphite

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Wiertarki Graphite

Graphite to marka profesjonalnych elektronarzędzi. Elektronarzędzia tej marki są uznawane przez profesjonalistów i przede wszystkim tworzone są z myślą o szerokiej grupie profesjonalistów. Wiertarki Graphite należą do flagowych produktów marki.

Przeznaczenie wiertarki Graphite

Głównym celem, jaki postawili sobie twórcy marki Graphite przed sobą i swoimi produktami, jest sprostanie oczekiwaniom profesjonalistów, czyli tworzenie produktów przeznaczonych do ciężkich zadań. Dlatego też wiertarki Graphite charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Produkty te doskonale radzą sobie chociażby przy wielkich inwestycjach budowlanych. Mając na uwadze to, że profesjonaliści oczekują trwałości i efektywności pracy narzędzia w każdych warunkach, zarówno sprzyjających jak i niesprzyjających, Graphite wyprodukował więc swoje wiertarki tak, aby spełniały oczekiwania swoich użytkowników. Tym samym profesjonalna linia wiertarek Graphite przeznaczona została dla tych, którzy mają ręce stworzone do ciężkiej pracy.

Rodzaje wiertarek Graphite

Jako, że wiertarki Graphite przystosowane są do wiercenia w betonie, stali, tworzywach oraz w drewnie, firma postarała się o duże zróżnicowanie poszczególnych modeli. Wiertarki udarowe są wiertarkami stosunkowo uniwersalnymi, pozwalającymi na efektywne wiercenie tak w betonie jak i w innych materiałach. Dla cięższych zastosowań, Graphite przygotowało wiertarki udarowe dwubiegowe, które prócz wiercenia w twardych i bardzo kruchych materiałach mogą być przeznaczone także do skuwania, a także prac rozbiórkowych.

Użytkowanie wiertarek Graphite

Graphite postarało się o to, aby ich wiertarki były przygotowane do trudnych warunków i użytkowania w trudnych i często bardzo nietypowych miejscach. Seria wiertarek Graphite dla profesjonalistów to seria wysokiej jakości urządzeń, z których każde posiada liczne zalety oraz możliwości technologiczne. Profesjonalny serwis, z którego słynie Topex – właściciel marki, to również zabezpieczenie dla tych, którzy oczekują wysokiej jakości urządzenia w bardzo korzystnej cenie, zapewniającego ciągłość pracy.


[profiler]
Memory usage: real: 39583744, emalloc: 38275936
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem